Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[ Respins ] Cerere Admin

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

OFFLINE   chipset

chipset

Admin PUB

• 122 posts
  • LocationValcea
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:nu
[font='Lucida Grande']★ Nume real : George[/font]
[font='Lucida Grande']★ Nick CS : chipset[/font]
[font='Lucida Grande']★ Varsta (+ primele 7 cifre CNP) : 1970625 [/font]
[font='Lucida Grande']★ Skype : george_dg20[/font]
[font='Lucida Grande']★ Y!M :george_dg30@yahoo.com[/font]
[font='Lucida Grande']★ Steam ON/OFF (+ ID) : OFF[/font]
[font='Lucida Grande']★ Vechime in comunitate [/font]4.gif[font='Lucida Grande']in 4 Iulie 2015 [/font]
[font='Lucida Grande']★ Numar mesaje :1 =)[/font]
[font='Lucida Grande']★ Ce rank doresti ? :ADMINISTRATOR[/font]
[font='Lucida Grande']★ Ai mai detinut o functie pe alte comunitati? (daca da, intrati in detaliu fara nume) : [/font][font='Lucida Grande']Da,am deținut grade și in alte comunitați și aici. Însă am luat downgrade pentru motivul inactivității,mi s-a stricat pc-ul acum am luat unul nou. [/font]
[font='Lucida Grande']Experienta in domeniu :8 Luni +[/font]
[font='Lucida Grande']★ Care este motivul pentru care doresti grad ? : Doresc acest grad pentru că vreau să ajut iarăși comunitatea,și acuma promit că mă voi pune pe treabă.NU VA VOI MAI DEZAMĂGI.[/font]
[font='Lucida Grande']Cu Respect[/font]
NUMELE ESTE CERERE RANk,dar am pus din greseala Admin

OFFLINE   MariaNN #.

MariaNN #.

Fondator Zombie Server / Forum !

• 1,168 posts
  • LocationUK.
  • Joc preferat:CS: GO
  • Detinator Server CS:da
Copy - Paste :D
Momentan nu ai activitate/posturile necesare pentru un asa grad :D Avand in vedere ca am resetat forumul, avem nevoie de posturi utile (zona gaming/web it/etc) si te asteptam cu alta cerere pe viitor.
(De asemenea poti dona daca doresti sa ajuti aceasta comunitate, evident vei fi rasplatit :) )
:closed

// LoTTo  :)     i2_Hfn.gif     

gGkxZm2.png

b_560_95_1.png

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

76561198060612541.png                                                                                                                                     

imggggggggg.gifimggggggggg.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users