Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

lista adminilor

• Please log in to reply
8 replies to this topic

OFFLINE   M!CuTzu

M!CuTzu

Moderator Cst - Good Pub

• 208 posts
  • LocationTulcea
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:da
<p>sunt multi admini pe server care au activitate 0..doresc sa fie facuta o lista cu toti admini si fiecare admin sa raspunda in maxim 3-4 zile cum ca mai doreste adminul , doresc asta deoarece am observat ca eu si kan ( mai intra si el uneori ) , eu sunt zi de zi on pe svr si activitatea de admin este foarte slaba, si propun boosturi cat mai multe sa bagam pe server, pe scurt o lista cu admini care pot avea activitate pe svr, sa facem in asa fel in cat ca svr sa fie mai ingrijit
  • Kan likes this

OFFLINE   rareSHB

rareSHB

Moderator pă CsT

• 387 posts
  • Joc preferat:CS: GO
Ideea e ca le unii au început s-i doară in pix despre comunitate si de servere. Ori "și-au uitat parola de la admin" :))

OFFLINE   M!CuTzu

M!CuTzu

Moderator Cst - Good Pub

• 208 posts
  • LocationTulcea

cum ar fi ..ar trebui facut o lista cu admini care pot intra din cand in cand pe svr si forum 

OFFLINE   Denisa.BVB

Denisa.BVB

Owner - PUB - KZ

• 118 posts
  • Reputatie:F.B.I
  • Detinator Server CS:nu

Teoretic ar fi bine sa facem acest lucru pentru a putea stii pe cine ne putem baza, practic stim deja pe cine ne bazam (se vede deja cine mai este activ si cine nu).

Referitor la boost-uri, eu incurajez pe oricine doreste sa faca acest lucru, este o modalitate prin care putem tine acest server, respectiv aceasta comunitate pe linia de plutire. Cine este dispus sa faca acest lucru, are toata aprecierea noastra. Creation am vazut ca mai da din cand in cand, insa ar trebui sustinut (deci, cei care pot, sunt bine veniti sa faca aceasta investitie minima). 

• M!CuTzu likes this

OFFLINE   Keed

Keed

Administrator - PUB & ZM

• 193 posts
  • LocationBacau
Spui ca doresti boost-uri pe server,dar nu te am vazut niciodata sa dai vreounul... Oricum,buna idee :)

OFFLINE   Kan

Kan

God - PUB

• 5 posts
  • LocationTg Mures

Treaba cu bosturile e discutata de mult..... Este vorba sa facem si sa dam bosturi lunare dar treaba asta nu se poate face doar eu Kan , veNom , Creation sau alti carora le pasa de sv de cs Clasic sau cel de Kz multi doriti  sa jucati cu playeri multi dar sa ajutati mai putin. Imi pare rau daca am jignit pe cineva sau sa simtit jignit.

Problema cu admini care intra si care nu Micutzule suntem majoritatea trecuti de varstra 14 18 ani.... avem un job poate mergem in concediu asta tre sa o intelegi e vara si e vancata poate tu ai mai mult timp alti nu au timp sunt alti care au famili nu pot sa intre toata ziua ce cstineretului  intelegi.... Multumesc pentru intelegere :) 

OFFLINE   veNom

veNom

Fondator - PUB

• 106 posts
  • LocationBucuresti

Mai aveti putina rabdare va rog si se va remedia situatia in cel mai scurt timp posibil ! Am spus-o si sunt nevoit sa ma repet,intelegeti ca este perioada concediilor si unii dintre noi mai avem treburi si drumuri de facut. Multumesc pentru intelegere.

• M!CuTzu and Kan like this

c7u1E4J.gif

WzgVDJc.gif

OFFLINE   M!CuTzu

M!CuTzu

Moderator Cst - Good Pub

• 208 posts
  • LocationTulcea

Am inteles tot..va multumesc pentru cele spuse , aveti dreptate in tot ce ia ce spsuneti 

• Kan likes this

OFFLINE   Kan

Kan

God - PUB

• 5 posts
  • LocationTg Mures

Dupa cum a spus si veNom se va rezolva... Multumim pentru intelegere :*

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users