Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[ Respins ] cerere Unban

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

OFFLINE   Samirsefu

Samirsefu

Newbie

• 1 posts
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:nu
Model Cerere Unban

Nick-ul Tau : samir
Varsta : 23 
Motivul pentru care ai luat ban :  problema cu adminul lui pistrake eram eu pe adminul lui . va rog unban 
Adminul care te-a banat : SCHNEIDEr.
IP-ul tau :   STEAM_0:0:20276743

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• 2,267 posts
  • LocationTineretului
  • Detinator Server CS:da
Cum adică , pentru îndemânare de admin este ban si scoaterea accesului. Sa mai vedem și alte motive , cum a ajuns adminul lui la tine .

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

OFFLINE   Aschente!

Aschente!

Forum Management

• 400 posts
  • LocationBucuresti.

Aceasta cerere de unban este legata de acest topic (aici). Ai primit ban deoarece banezi jucatori fara motiv si profiti de gradul pe care-l ai. Also, de ce ai tu adminul lui Pistrake? Acest lucru se pedepseste cu remove si bye, bye sanse la admin.

╭—————————————|—————————————╮
INFORMATION:
• CsTineretului Forum Manager •

• Rules are made to be followed •

• Helping others, helps yourself •

╰—————————————|—————————————╯

╭—————————————|—————————————╮
LINKS
• Steam Profile 

• Regulament Forum 

•  Regulament PUB  

Regulament KZ 

•  Regulament ZM  

╰—————————————|—————————————╯

76561198083060704.png

OFFLINE   M!CuTzu

M!CuTzu

Moderator Cst - Good Pub

• 208 posts
  • LocationTulcea

:contra

OFFLINE   BirSaNN

BirSaNN

Manager ZM.Cstineretului.ro

• 798 posts
  • LocationBujanovac

:contra

👑 💣❤When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better! 😈🔥🔫

Posted Image

OFFLINE   Denisa.BVB

Denisa.BVB

Owner - PUB - KZ

• 118 posts
  • Reputatie:F.B.I

Vad ca prima data ai primit ban 30 minute de la Florin, apoi ai primit ban permanent de la Schneider. Poate ne ajuta cei doi cu raspuns si lamuriri referitoare la aceasta situatie.

Si totusi, ce cautai pe adminul lui? Pana la urma, nu cred ca vreunul ti-a dat ban din cauza asta, caci banul este pe numele tau, nu pe al lui. 

Partea nasoala insa e ca nu este permis acest lucru, iar daca pistrake nu revine cu raspuns cu o explicatie va primi remove.

OFFLINE   VILLAS

VILLAS

Member

• 18 posts

Schneider a actionat corect! Baiatul facea ce dorea sufletul lui, mai bana, mai un kick ( aschente a oferi link la o reclamatie facuta de mine, el era pe contul lui Pistrake ). Eu nu aveam acces, luis care e si el co-owner ii explicase sa termine cu prostiile astea... dar degeaba asa ca i-am scris la schneider pe steam sa-l scoata inainte sa dea ravagii pe server (se luase si cu schneider "in gura")  :)... baiatul asta are un caracter de toata jalea pentru varsta lui, in calitate de co-owner nu recomand debanarea acestui jucator... schimbati parola adminului pistrake si discutati cu el sa mai citeasca regulamentul.

Totusi chiar si cu recomandarea mea... daca-si recunoaste faptele si isi cere scuze merita si el o sansa :).

Din cate-mi amintesc mai se intamplase odata treaba asta pe kz/pub(parca cand mai era si domnisoara Iza).. dar atunci aveau toti adminii imunitate si asa s-a golit sv'ul, am eradicat boala serverului pe moment, simtea o superioritate cand schimba harta, mai spunea prin say un "powah", cand ii zisesem de ce schimba a mai schimbat odata sa-mi arate ca poate... meh :)) aveti si alte argumente in reclamatia facuta, oricum imi place cum a musamalizat pistrake acolo cu raspunsul si a venit asta sa-l dea de gol :))

• Denisa.BVB and SCHNEIDEr. like this

OFFLINE   Denisa.BVB

Denisa.BVB

Owner - PUB - KZ

• 118 posts

Pistrake are parola schimbata imediat dupa incident.

Prin PM Pistrake mi-a zis sa ii dau unban jucatorului caci e prietenul lui si a intrat pe adminul lui, insa cum avem categorii pe forum, persoana in cauza a fost invitatata sa faca o cerere. Mesajele prin PM nu sunt luate in considerare.

Decizia de unban va fi luata dupa ce cei care l-au banat vor raspunde. Aici ma refer la Florin si Schneider (asta daca vor intra pe forum sa vada... :) caci vad ca niciunul nu a dat reply la aceasta cerere pana acum).

OFFLINE   SCHNEIDEr.

SCHNEIDEr.

Newbie

• 3 posts
  • Joc preferat:CS: GO

Deci .. ti-am dat ban pentru ca schimbai hartile cand vroiai tu, vorbeai foarte "frumos" cu adminii, dadeai ban fara niciun motiv, faceai ce vroiai pe server si chiar vroiam sa te mai linisteti .. Iar atunci cand i-ai dat ban lui VILLAS, doar pentru ca vorbea, ca sa nu se mai ia lumea de tine, ai iesit repede de pe server, ti-ai schimbat repede numele in SAMIR si ai intrat inapoi si ai stat SPEC sa vezi ce se intampla. Si asta stiu pentru ca era acelasi steam, aceeasi poza la steam, acelasi ip .. Deci nu te mai prefa ca sunteti 2 persoane diferite sau ca esti "prietenul" lui Pistrake, cand esti chiar tu, Pistrake.  

Si sa nu mai zic ca dupa ce ti-am dat ban pe numele SAMIR, mi-ai dat add pe steam si ai inceput sa ma ameninti, ca las ca vad eu cine ramane fara admin si cine incepe sa se planga la owneri sa il primeasca inapoi, dar mno, in fine .. N-am facut poza la asa ceva :)) si cred ca de asta ai si facut cererea asta de unban, sa vezi daca iau si eu macar un -1 sau un remove, ceva :)) ca doar nu ti-am dat ban pe steamid, ca sa-ti dea cineva unban .. si cred ca ai si ip de ala de se schimba mereu cand dai restart la pc, ca de aia esti acum pe server. :)

... sa decida cine se stie mai bine si pe cine mai vreti ca admin pe acest server.

Bafta !

OFFLINE   VILLAS

VILLAS

Member

• 18 posts

Imi mentin argumentele prezentate mai sus.. scheneider a actionat corect (mai bine  sa nu fie banata toata lumea) iar adminul nostru pare sa sufere de dubla personalitate.

OFFLINE   Denisa.BVB

Denisa.BVB

Owner - PUB - KZ

• 118 posts

1) Banul va ramane. Argumentele aduse de Schneider sunt suficiente.

2) Pistrake, pentru incalcarea regulamentului, admin scos.

=>  Cerere respinsa. 

T/C

• VILLAS and SCHNEIDEr. like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users