Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Cerere motd server

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

OFFLINE   Gabrielle DeVince

Gabrielle DeVince

Advanced Member

• 123 posts
  • LocationUndeva p'aci
  • Joc preferat:CS: GO
  • Detinator Server CS:nu
Ideea era ca se poate ajuta respectand regulamentul. Eu despre el vorbesc aici. Atata timp cat se respecta eu nu am nimic de zis, avand in vedere ca s a incalcat, a fost cat se poate de normal sa imi arat nemultumirea.

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• 2,257 posts
  • LocationTineretului
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:da
Atunci poți modifica regulamentul in așa fel să fie mai usor de respectat si de ajutat .

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

OFFLINE   Alexander

Alexander

Moderator - PUB

• 23 posts
  • Joc preferat:CS 1.6

Pentru a face creatii pentru comunitate/playeri , etc. exista un "loc" anume. Informeaza- te inainte sa te afirmi.
Nu am postat la cerere pentru ca am fost plecat din tara cateva zile, nu cred ca trebuie sa iti dau tie raportul.
Ar fi frumos sa se respecte regulamentul, altfel degeaba exista.
Sper ca am fost suficient de clar pentru tine.

Ok, exista un loc anume, eu am dat reply unde s-a facut cererea. (cerere care presupun ca este la sectiunea corecta), nu am facut un cadou ca sa fie considerata postare la sectiune gresita.

Nu trebuie sa ma informez inainte sa afirm deoarece din punctul meu de vedere nu am gresit cu nimic !

Te rog, lasa un link unde trebuia sa postez eu... sunt curios, cererea se face intr -un/-o topic/sectiune si raspunsul in alt/a topic/sectiune?

Daca deschideam eu topicul... da as fi zis bai am gresit, pur si simplu am dat reply.

Nu am precizat nicaieri ca trebuie sa imi dai raportul... nu inteleg de unde afirmatia asta din partea ta !

Doar am spus ca, asa cum ai postat acel comentariu puteai posta si o lucrare...

Asa cum tu consideri ca nu este acceptat  ca un user sa raspunda la o cerere (apropo, libera exprimare e incalcata prin ce ai spus tu mai sus... check it out), (am cautat si nu am gasit ceva specific unde se mentioneaza ca nu pot raspunde la cereri, sincer lasa un link unde pot citi acest lucru), este acceptat sa te provoc sa vii cu doua lucrari pentru solicitarile postate de un Fondator? (sunt foarte curios).

Poate tu faci creatii care le sub-claseaza pe ale mele, iar inainte sa sari ac ars ia in considerare urmatoarele.

Mai multi care posteaza creatii, duce la un fel de mini-competitie(constructiva), de aici apar postari si implicit activitate mai mare pe sectiune, deci forumul creste, asta daca cei "implicati" in mini-competitie nu o dau in chestii mai putin educative.

Zi faina  ;) 

Posted Image

OFFLINE   Gabrielle DeVince

Gabrielle DeVince

Advanced Member

• 123 posts
  • LocationUndeva p'aci
  • Joc preferat:CS: GO
  • Detinator Server CS:nu
Din ceea ce scrii tu aici rezulta doua variante:
- ori nu stii sa citesti
- ori nu scriu pe intelesul tau
Sau a treia:
- te incapatanezi sa intelegi cautandu-ti dreptatea care nu exista.

Mai clar pentru ultima oara:
Exista in regulament foarte clar ideea ca DOAR cei ce detin grad de designer pot raspunde la cereri.
Pe langa ce am punctat mai sus, nu a interzis nimeni, absolut nimeni ca nu poate posta orice membru creatiile sale - DAR aceastea isi au locul ori in PORTOFOLIILE PERSONALE ori in sectiunea pentru Cadouri / Gifts.
Deci ai voie sa postezi dar doar unde am specificat mai sus, la cereri nu ai voie sa raspunzi.
Inca un lucru, din felul in care iti exprimi frustrarea prin incalcarea dreptului de a te afirma liber - fiule se vede clar ca ai o problema cu istoria :))) Nu ti-a incalcat nimeni dreptul de a te afirma, tu ai incalcat principiul egalitatii ;) Asta daca tot o dam pe istorie macar sa fie istorie.
Ai calcat dreptul egalitatii deoarece au fost si alte persoane care au raspuns la cereri si li s-a atras atentia, ar fi fost incorect ca tu sa fii "ferit" de regulament.

Sper ca esti lamurit si ca am scris pe limba si pe intelesul tau.
Subiectul e inchis la fel ca si topicu'.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users