Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

pentru cresterea muscuilor

pentru cresterea muscuilor

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

OFFLINE   RomanEnact

RomanEnact

Newbie

• 2 posts
  • Joc preferat:FIFA
Am un prieten superb dar de îndată ce am început să ne întâlnim se ferea de intimitate. Nu am putut înţelege de ce: sunt tanară, simpatică şi fac sport, am o siluetă de invidiat. Nu am avut răbdare şi i-am cerut explicaţie. Mi-a spus că pur şi simplu se teme să nu mă piardă şi că are o problemă foarte delicate. Ei bine, am ajuns şi la pat, el a scos o cremă cu denumirea de Maxi Size pentru bărbaţi. Eram şocată şi nu mai ştiam ce să cred: să fug de la el sau totuşi să văd ce va urma? Eu nu sunt dintre cei care păsează în faţa dificultăţilor aşa că am decis să vorbesc despre acest moment. Ne întâlneam deja de două luni şi ceva, relaţia psihologică era la nivel şi era timpul de relaţie mai adâncă. El a apreciat sinceritatea şi a hotărât să explice totul. Motivul pentru mine a fost ridicol avea penisul mic. Această problemă putea fi rezolvată numai chirurgical. Dar la acest pas - nu toată lumea se hotărăşte.

[url=http://meinebewertung.org/ro/opinii-si-recenzii-reale-crema-barbateasca-maxi-size-e-devarat-ajutor.html]a gelului Maxi Size[/url]

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• 2,257 posts
  • LocationTineretului
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:da

Tu crezi ca aici postezi unde iti arde capul ?

Acest topic v-a  fi trimis in arhiva . +1 warn .

:tc

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users