Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[ Respins ] [Cerere Rank] chipset

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

OFFLINE   chipset

chipset

Admin PUB

• Admin Server
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationValcea
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:nu
 Nume real : Antonio
 Nick CS : chipset
 Varsta (+ primele 7 cifre CNP) : 1970227
 Y!M : george_dg30@yahoo.com
 Steam ON/OFF (+ ID) : ON - Antonio M.
 Vechime in comunitate : 2 anisori :D 
 Numar mesaje : 82
 Ce rank doresti ? : Administrator
 Ai mai detinut o functie pe alte comunitati? (daca da, intrati in detaliu fara nume) : Da,am detinut in urma cu ceva timp,aceasta functie de Administrator,si cei de acolo,au zis ca mi-am facut treaba bine!
 Experienta in domeniu : Destul de mare.Va garantez ca ma descurc. (ORICE MERITA MACAR O SANSA)
 Care este motivul pentru care doresti grad ? : Motivul pentru care eu doresc acest grad,este ca eu sunt dispus sa ajut aceasta comunitate la popularea sa ,cat si a serverelor care sunt in aceasta comunitate.Poate voi si putea dona,voi aduce si membrii noi

• OksanaLes likes this

OFFLINE   bLaNq

bLaNq

-= Administrator =-

• Administrator
  • 88 posts
  • LocationSlatina
  • Detinator Server CS:da

Fapte, nu vorbe !

Suntem deja destui administratori care nu dormim in post, nu mai vad rostul inca unuia, plus ca si fondatorii sunt destul de activi .

Sa ajungi la Administrator teoretic ar trebui sa detii gradul de Moderator Global, ceea ce nu ai .

Mesaje ai putine, activitate nu vorbesc ca nu stiu (deoarece si eu am revenit curand, daca erai pe vechiul forum iti spuneam tot de la A la Z) .

Cum ti-am scris primul rand "fapte, nu vorbe" toata lumea cand vrea sa obtina un grad mare ajuta la populare, aduce membrii, servere, stie sa lucreze in IPB si doneaza dar dupa ce primesc grad nu mai au bani, brusc uita toate cunostintele si multi prieteni si-au gasit alte comunitati.

Banuiesc ca intelegi la ce ma refer, sunt de parere ca mai ai de muncit pana sa ajungi la acest grad si momentan ai fi putut incepe prin a cere un Moderator Global .

CONTRA pentru Administrator.

P.S : Din CNP-ul tau reiese ca esti nascut in luna 70 =))

OFFLINE   chipset

chipset

Admin PUB

• Admin Server
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationValcea

Fapte, nu vorbe !

Suntem deja destui administratori care nu dormim in post, nu mai vad rostul inca unuia, plus ca si fondatorii sunt destul de activi .

Sa ajungi la Administrator teoretic ar trebui sa detii gradul de Moderator Global, ceea ce nu ai .

Mesaje ai putine, activitate nu vorbesc ca nu stiu (deoarece si eu am revenit curand, daca erai pe vechiul forum iti spuneam tot de la A la Z) .

Cum ti-am scris primul rand "fapte, nu vorbe" toata lumea cand vrea sa obtina un grad mare ajuta la populare, aduce membrii, servere, stie sa lucreze in IPB si doneaza dar dupa ce primesc grad nu mai au bani, brusc uita toate cunostintele si multi prieteni si-au gasit alte comunitati.

Banuiesc ca intelegi la ce ma refer, sunt de parere ca mai ai de muncit pana sa ajungi la acest grad si momentan ai fi putut incepe prin a cere un Moderator Global .

CONTRA pentru Administrator.

P.S : Din CNP-ul tau reiese ca esti nascut in luna 70 =))

Am gresit.

Dar zic ca merit si eu macar o sansa,cum aproape toti cand au cerut ceva , au primit,asa vreau si eu.Ce se da,se poate si lua

OFFLINE   VII

VII

Manager Dr. Server

• Super Moderator
  • 114 posts
  • Reputatie:C.I.A
  • LocationBucuresti

Toata lumea vrea, si nimeni nu face nimic. Pe langa asta, sa mai vorbim si de servere, in special de pub, 1 milion de admini si nu se face nimic. Sunt cate 100 pe server si toti dorm. Sa nu mai zic de lipsa bunului interes de a mai da pe forum din cand in cand. Lasand asta la o parte, nu vreau sa fiu rau, sau mai stiu eu ce, dar prietene, hai sa ne vedem lungul nasului. Uita-te pe forumul vechi, vezi cate postari am avut, uite-ma acum, mai slabut ce e drept, dar fiecare are o viata personala. Cu toate astea, am incercat sa imi fac timp, asa, putin cat il am. Am cred, un an in comunitatea asta si uite-ma, ti se pare ca eu am Administrator? Poate nu merit si totusi am facut destule, dar nu merit, inca nu sunt destule. Nu am inteles niciodata de ce umblati dupa atatea grade, nu va fac mai importanti decat Y, nici decat Z. Crezi ca daca mie mi-ar disparea gradul, din cine stie ce motiv, as pleca de pe comunitate sau ce? Nu neg, am plecat odata, dar acolo a fost altceva la mijloc. Eu tot ala raman, tot omu ala, cu sau fara grad. Ma plac oamenii si ca utilizator, nu trebuie sa fiu nici Administrator, nici Fondator. Toata viata asta umblam dupa bani, si putere, omenia, ei bine, da-o naibii. 

Sugestia mea ar fi sa iti maresti activitatea, sa ajuti forumul cu posturi in diverse. Ai de unde alege, mare lucru nu ai de facut. Daca te-am jignit, imi pare rau, imi place sa spun verde in fata, nu stiu daca ai observat. Seara frumoasa! 

CONTRA!

76561198205146049.png

OFFLINE   chipset

chipset

Admin PUB

• Admin Server
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationValcea

Toata lumea vrea, si nimeni nu face nimic. Pe langa asta, sa mai vorbim si de servere, in special de pub, 1 milion de admini si nu se face nimic. Sunt cate 100 pe server si toti dorm. Sa nu mai zic de lipsa bunului interes de a mai da pe forum din cand in cand. Lasand asta la o parte, nu vreau sa fiu rau, sau mai stiu eu ce, dar prietene, hai sa ne vedem lungul nasului. Uita-te pe forumul vechi, vezi cate postari am avut, uite-ma acum, mai slabut ce e drept, dar fiecare are o viata personala. Cu toate astea, am incercat sa imi fac timp, asa, putin cat il am. Am cred, un an in comunitatea asta si uite-ma, ti se pare ca eu am Administrator? Poate nu merit si totusi am facut destule, dar nu merit, inca nu sunt destule. Nu am inteles niciodata de ce umblati dupa atatea grade, nu va fac mai importanti decat Y, nici decat Z. Crezi ca daca mie mi-ar disparea gradul, din cine stie ce motiv, as pleca de pe comunitate sau ce? Nu neg, am plecat odata, dar acolo a fost altceva la mijloc. Eu tot ala raman, tot omu ala, cu sau fara grad. Ma plac oamenii si ca utilizator, nu trebuie sa fiu nici Administrator, nici Fondator. Toata viata asta umblam dupa bani, si putere, omenia, ei bine, da-o naibii. 

Sugestia mea ar fi sa iti maresti activitatea, sa ajuti forumul cu posturi in diverse. Ai de unde alege, mare lucru nu ai de facut. Daca te-am jignit, imi pare rau, imi place sa spun verde in fata, nu stiu daca ai observat. Seara frumoasa! 

CONTRA!

OFF :As zice ceva,insa ma abtin foarte mult!

ON :  Am zis eu cumva ca daca nu primesc acest grad plec de pe aceasta comunitate?

OFFLINE   VII

VII

Manager Dr. Server

• Super Moderator
  • 114 posts
  • Reputatie:C.I.A
  • LocationBucuresti

Din partea mea, poti sa spui ce doresti. Stiu ce am facut si ce nu, mi-am asumat cand am gresit. 

Nu ai inteles ideea cu plecatu, asa ca e mai bine sa o lasam balta. Citeste cu atentie, te rog, inainte sa iti formezi niste contra-argumente sau contra-opinii ca sa le zic asa. 

Multumesc, seara frumoasa in continuare! 

76561198205146049.png

OFFLINE   chipset

chipset

Admin PUB

• Admin Server
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationValcea

Din partea mea, poti sa spui ce doresti. Stiu ce am facut si ce nu, mi-am asumat cand am gresit. 

Nu ai inteles ideea cu plecatu, asa ca e mai bine sa o lasam balta. Citeste cu atentie, te rog, inainte sa iti formezi niste contra-argumente sau contra-opinii ca sa le zic asa. 

Multumesc, seara frumoasa in continuare! 

Cum spui tu!

Seara frumoasa si tie

OFFLINE   iProfessional

iProfessional

Newbie

• Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • LocationBraila

Pentru doar 87 de posturi + multe vorbe crezi tu ca meriti Administrator ?

Contra

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• Fondator
  • 2,103 posts
  • LocationTineretului
  • Detinator Server CS:da

Ce pot sa mai spun ?

Din moment ce tu lunar vi cu cate o cerere foarte mare ca grad , dar cum ti-am mai spus si in celelalte cereri , activitate slaba , 0 promovare ,iar tu vrei sa sari ca sus calul asa dintr-o data , direct de la admin server la Admininstrator cu 80 de mesaje , si activitate slabuta , fara nici un sv adus , sau o activitate catre folosul comunitati .

Cred ca daca chiar vroiai cu adevarat aceasta promovare te apucai macar de posturi , tutoriale etc , Aici gasesti cateva indatorari pentru fiecare grad in parte .

Cel putin de la mine nu primeste nimeni grad mare pana nu vad ca intradevar vrea sa ne ajute , si isi da interesul .

La Admininstratot cu 80 de mesaje , nu se accepta nimaniu . cei care sunt momentan , sunt de pe forumul vechi unde aveau activitate mare , si s-a vazut ceva dupa ei .

Cred ca a 5 a oara iti spun sa te apuci de posturi , sincer nu vad interes , deci momentan nu meriti acel grad , si nici altul mai mare , pe parcursa o sa urmaresc activitatea ta.

:respins  :tc

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users