Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Amx_Ss EJECT !!!

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• Fondator
  • 2,103 posts
  • LocationTineretului
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:da

Tin sa va anunt ca astazi am scos complet pluginul de ss afara , de ce ?

Astazi eram pe server iar un admin se obosea sa faca poze unor jucatori buni de cs , pe langa asta nu vad nici o cerere de ban pe forum la acele 2 ss'uri facute azi pe server , harta se schimba de una singura , nu ne intereseaza sa dam un vot , cerem pozele pe facebook ceea ce nu este nimeni obligat sa isi descopere identitatea .

WarGods Cheat Defender o pot cere doar Owneri si Fondatorii , nu este nimeni obligat sa dea celorlalte accesuri , doar daca ei sunt de acord . 

Asas1N pe viitor am sa te rog sa postezi pe forum fiecare poza data si facuta de tine , sa stim cine a dat , sa stim pe cine sa banam si pe cine sa verificam .

Un admin ar trebui sa stie sa faca o diferenta intre un codat si un jucator bun de cs , daca ii tinem in poze etc le stricam cheful de joc , ba din contra ii alungam de pe server .

De acum inainte se v-a face un scurt demo , se v-a posta pe forum .

Sa nu mai vad vreun admin pe care il doare in 14 de schimbarea hartiilor , in ultima vreme nu se mai oboseste nimeni sa deea un vot , de acum inainte o sa ma ocup personal de suspendari s.a.m.d.

Atentie : Cine nu isi posteaza pe forum ban'urile date cat si cererile de ban'uri , li se vor sterge ACCESURILE !

Va multumesc, Echipa CsTineretului.Ro .

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

OFFLINE   bLaNq

bLaNq

-= Administrator =-

• Administrator
  • 88 posts
  • LocationSlatina

Rautate mica ce esti :))

Acum, lasand gluma la o parte am observat si eu exact aceleasi lucruri care le-ai spus si tu iar cu faza cu wargods-ul sunt si eu de aceeasi parere .

OFFLINE   Aschente!

Aschente!

-= Administrator =-

• Administrator
  • 329 posts
  • LocationBucuresti.

In sfarsit sa scos ss-ul. Nici wargods-ul nu este mare smecherie, este usor de pacalit. 

nwZwEfM.png

76561198083060704.pngAddFriend.png

OFFLINE   VII

VII

Manager Dr. Server

• Super Moderator
  • 114 posts
  • Reputatie:C.I.A
  • LocationBucuresti
  • Detinator Server CS:nu

In legatura cu "harta se schimba singura", da, sunt de acord. Nu mai stiu cu cine vorbeam de chestia asta, in orice caz, de fiecare data cand am fost pe server in ultimele zile, daca dadeam eu vot, bine, daca nu, trebuia sa le si spun, ca ei, saracutii nu stiau. Nu dau nume, dar ca idee. Sunt 10 admini pe server si pe fiecare in parte ii doare la teava de esapament. Oricum nu se mai faceau poze, cel putin nu in ultima vreme de cand am inceput sa joc, rar am mai vazut. Si, ca sa fiu sincer, te poti uita la mine, nici macar nu am lista de banuri si am mai dat, suport consecintele daca e cazul. Doi la mana, nu am intampinat situatii in care sa pot lua greu o decizie, situatii mai delicate, erau prea evidente si nu m-am obosit sa fac nimic, am actionat direct. 

76561198205146049.png

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• Fondator
  • 2,103 posts
  • LocationTineretului

Momentan este adaugat din nou , pe care ii enerveaza sa nu faca ss , mi se pare aiuria fara el , am prins ceva wallisti cu amx_Ss.

Topic vechi .

TC.

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users