Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Recrutari Moderatori / Super-Moderatori

• Please log in to reply
24 replies to this topic

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• Fondator
  • 2,102 posts
  • LocationTineretului
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:da
mDL se afla pe alta lume , l-am rugat sa posteze la la reclamația lui si el posta in chat ,
Cererea este respinsa momentan iar postul rămâne deschis pentru cei care merita.
  • MariaNN #. and MichaelMeeni like this

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

OFFLINE   BirSaNN

BirSaNN

Manager # ZM.CsTineretului.Ro

• Moderator
  • 690 posts
  • LocationBujanovac
Nume real (nume, prenume): Birsan Asanovic

Varsta: 16

Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?: Nu

Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?:  Da, prin topicuri atractive si un respect pentru cei noi veniti

Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Da  :-?

Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?:  Nu stiu exact 400-424 ,cam asa

Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Da  ;)

banner.jpg
DVLKu2r.gifsN5AF6V.gifDVLKu2r.gif

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• Fondator
  • 2,102 posts
  • LocationTineretului

^BirSaNN^ is to FAST !!!!

:respins

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

OFFLINE   BirSaNN

BirSaNN

• Moderator
  • 690 posts
  • LocationBujanovac

ok!

banner.jpg

OFFLINE   Vladut's. #

Vladut's. #

Newbie

• Manager Server
  • PipPipPip
  • 38 posts
  • LocationMarasesti/Vrancea
  • Nume real (nume, prenume): Vlad Cezar

• Varsta:16 (Experienta 80%)

• Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?:Nu, in CsTineretului nu am mai avut. dar am avut in alte comunitati. (Am avut si propia comunitate.)

• Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?:Vor fi folositoare.

• Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?:Nu, de ce sa mint? Sunt nou in comunitate. (Dar repet, am experienta foarte mare.)

• Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?:Sunt nou in comunitate

• Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?:Nu, inca..

Posted Image
free image upload direct link
JB.CsTineretului.Ro - Cautam admini | Radio Tineretul - Doar RAP | SAMP50Sloturi care il dau gratis!

OFFLINE   BirSaNN

BirSaNN

• Moderator
  • 690 posts
  • LocationBujanovac

Nume real (nume, prenume): Birsan Asanovic

Varsta: 16

Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?: Nu

Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Da, prin topicuri atractive si un respect pentru cei noi veniti

Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Da :-?

Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: Nu stiu exact 420-453 ,cam asa

Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Da ;)

banner.jpg

OFFLINE   Raluca'

Raluca'

Newbie

• Girl's
  • Pip
  • 7 posts
  • Detinator Server CS:nu
  • Nume real (nume, prenume): Raluca Maria
  •  
  • Varsta: 20 
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?: Nu numai moderator cat si Fondator deci ma pricep c-am la totul m-ai am avut fondator pe alta comunitate si ma pricep  
  •  
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: prin  tutuoriale/pluginuri fel si fel ce tine de moderator
  •  
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Desigur
  •  
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: Pai deoarce nu am grad nu imi place sa ma pun sa postez sa pot face posturi cand o sa am grad atunci am sa ma apuc de treaba
  •  
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul? cum am spus mai sus nu pot face posturi daca nu am grad ca nu imi place sa i-mi pun nasu oriunde pentru a face posturi cand am sa am gradul atunci am sa i-mi fac treaba
  • Multumesc :*

• BirSaNN likes this

OFFLINE   BirSaNN

BirSaNN

• Moderator
  • 690 posts
  • LocationBujanovac
  • Nume real (nume, prenume): Birsan Asanovic
  •  
  • Varsta: 16 
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului.Ro sau in alta comunitate?: No
  •  
  • Stiti ce ar trebui sa faca un SM, ce sarcini are?: Yes
  •  
  • De cat timp aveti functia de Moderator?: Every Time 
  •  
  • Ati ajutat membrii comunitatii pana acum la categoria moderata de dvs., dar si in afara acesteia?: i'm and l'll Always do the same 

• Cu ce ati contribuit/ajutat la dezvoltarea comunitatii?: Everything they asked or made a new topic i helped them + Every day I'm in the Forum i see what heppens to.
  •  
  • Sunteti constient ca obtinand functia de SM va trebui sa frecventati tot forumul?: Yes
  •  
  • Aveti propuneri ce ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?: Moment No!  :-? 

• Raluca' likes this

banner.jpg

OFFLINE   bLaNq

bLaNq

-= Administrator =-

• Administrator
  • 85 posts
  • LocationSlatina

Raluca, mai sus te-ai contrazis singura .

#1 : 

• Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Desigur

#2 : 

• Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: Pai deoarce nu am grad nu imi place sa ma pun sa postez sa pot face posturi cand o sa am grad atunci am sa ma apuc de treaba

Pentru a demonstra ca meriti un anumit grad intr-o comunitate este nevoie de implicare iar atat timp cat sustii ca ai activat in ultima perioada pe o categorie anume si mai jos spui ca nu faci posturi deoarece nu ai grad (mai exact ai doar 6 postari) nu mi se pare ceva normal, aceste 2 lucruri se bat cap in cap .

Sfatul meu este sa demonstrezi ca meriti un grad si cu siguranta vei fi apreciata si munca iti va fi rasplatita. 

Momentan mai ai de munca putin si cu siguranta o sa obtii acest grad daca ti-l doresti cu adevarat.

OFFLINE   bLaNq

bLaNq

-= Administrator =-

• Administrator
  • 85 posts
  • LocationSlatina

Vlad, spui intr-una ca ai o experienta foarte mare la o varsta relativ frageda pentru atatea cunostinte cate spui ca detii .

Vorba multa, saracia omului ! Probabil iti suna cunoscut proverbul, apuca-te si fa posturi, apuca-te si ajuta lumea demonstreaza-ti experienta si fara grad si la fel ca si Ralucai iti spun acelasi lucruri, munca iti va fi apreciata si rasplatita cu un grad pe masura !

Momentan degeaba spui ca ai experienta daca nu dovedesti acest lucru si esti implicat in aceasta treaba .

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users