Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Recrutari Moderatori / Super-Moderatori

• Please log in to reply
24 replies to this topic

OFFLINE   MariaNN #.

MariaNN #.

Reseller autorizat Krond

• Fondator
  • 944 posts
  • LocationUK.
  • Joc preferat:CS: GO
  • Detinator Server CS:da

Recrutari Moderatori Super-Moderatori

Doresc sa incep acest topic cu un salut pentru toti membrii din comunitate! 

Asa cum am spus si in proiect, mi-am propus sa recrutez moderatori in masa pentru a mari activitatea pe forum si pentru a dezvolta comunitatea, astfel ajungand la un nivel superior.

Incepand de prin 2015 pana in prezent, staff-ul forumului nu a mai fost unul bine pus la punct si asta insemnand lipsa moderatorilor si inactivitatea celor cu grad. Nu toti, ci o parte. Datoria faptului ca unii membri au muncit si au avut o functie egala cu restul si in timp acestia au avansat datorita continuarii prestarii muncii lor, ceilalti s-au retras datorita acestui motiv. Un motiv pe care eu si multi altii il consideram banal. Daca omul a muncit, si-a dedicat timp si a dovedit ca merita o avansare, de ce nu i-am acorda aceasta sansa? Daca ceilalti nu au primit aceasta sansa, nu era mai bine sa demonstreze administratorilor ca se inseala si ca si ei merita? Retragerea pe acest motiv nu este una gandita limpede, ci din invidie.

Prin urmare, fiind o comunitate cu un numar considerabil de membri, dorim sa recrutam un staff capabil, cu experienta, activ si sociabil.

Ce cautam?

Moderatori

Pentru a va afla sarcinile si categoriile ce trebuie sa le administrati, CLICK AICI !!

De asemenea trebuie sa detineti cunostinte in acel domeniu.

Model:

• Nume real (nume, prenume):
  •  
  • Varsta:
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?:
  •  
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?:
  •  
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?:
  •  
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?:
  •  
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?:
  •  

Super-Moderatori

Pentru a obtine aceasta functie trebuie sa detineti deja functia de Moderator, sa aveti vechime cu aceasta si activitate.

Model:

•  
  • Varsta:
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului.Ro sau in alta comunitate?:
  •  
  • Stiti ce ar trebui sa faca un SM, ce sarcini are?:
  •  
  • De cat timp aveti functia de Moderator?:
  •  
  • Ati ajutat membrii comunitatii pana acum la categoria moderata de dvs., dar si in afara acesteia?:
  •  
  • Cu ce ati contribuit/ajutat la dezvoltarea comunitatii?:
  •  
  • Sunteti constient ca obtinand functia de SM va trebui sa frecventati tot forumul?:
  •  
  • Aveti propuneri ce ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?:

Va asteptam cu Reply ! Inainte de Reply asigurativa ca aveti activitate/indepliniti conditiile !

Cu respect, Comunitate CsTineretului.Ro !

• Da^_^BEST, mDL, malyki and 1 other like this

Skype: aqa_fasts   

// LoTTo  :)                                                                                                                                         

i2_Hfn.gif                                                                                                                                                                                                                                                                banner.jpg                                                                                                                                                                           76561198060612541.png                                                                                                             

imggggggggg.gifimggggggggg.gif

OFFLINE   Pompiliu

Pompiliu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 53 posts
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:nu
  •  
  • Varsta: 15
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?: Nu
  •  
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Cu cat mai interesate topicurile cu atat mai bine
  •  
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Da
  •  
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: pai am cam postat peste tot...am minim 40 de posturi
  •  
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Nu... dar voi face

*Edit fantasyxd. : Daca faci posturi cum trebuie si o aplicatie exemplara o sa ai un pro de la mine. pana atunci raman la parerea ca nu poti obtine grad.

Pompiliu  B-)   B-)   B-)   B-)  

OFFLINE   MariaNN #.

MariaNN #.

Reseller autorizat Krond

• Fondator
  • 944 posts
  • LocationUK.
  • Joc preferat:CS: GO
 Pompiliu
Posted 07 December 2016 - 05:42 PM

Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: pai am cam postat peste tot...am minim 40 de posturi

Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Nu... dar voi face

Astazi, suntem in 27/12/2016 iar la profilul tau scrie:

52 posts

Nu indeplinesti conditiile, nu esti activ! Te asteptam cu alta cerere.

:respins

Skype: aqa_fasts   

// LoTTo  :)                                                                                                                                         

i2_Hfn.gif                                                                                                                                                                                                                                                                banner.jpg                                                                                                                                                                           76561198060612541.png                                                                                                             

imggggggggg.gifimggggggggg.gif

OFFLINE   valy

valy

Member

• Members
  • PipPip
  • 17 posts
  • Nume real (nume, prenume):Madalin
  •  
  • Varsta:14
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?:Nu dar  ma voi descurca.
  •  
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?:Da,daca sunt serios ori glumet.
  •  
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?:Nu am postat dar voi posta de acum!
  •  
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?:Putine.
  •  
  •  

OFFLINE   LemoN

LemoN

Moderator

• Moderator
  • 360 posts
  • Nume real (nume, prenume): Rares
  •  
  • Varsta: 14 ani
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?: Am detinut in alta comunitate
  •  
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Ii pot atrage, sigur. In mare parte titlul da magia asta. Omul se uita intai la titllu, iar de acolo isi da seama daca este interesant porstul+ca o sa fie posturi interesante =)))
  •  
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Da :-?
  •  
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: Cam 83 din 113
  •  
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Nu. Am 113 dar se rezolva :)
  •  

OFFLINE   CreaTioN

CreaTioN

Founders

• Fondator
  • 2,103 posts
  • LocationTineretului

Cand se rezolva acele posturi mai vorbim ! pana atunci RESPINS !

De vorbe is satul pana peste cap .

• HdbL likes this

>CreaTioN  <-- 2wlwrdd.gif--> SPAMERI !

b_350_20_2F2D2D_2F2D2D_88B5D8_2F2D2D.png

OFFLINE   Da^_^BEST

Da^_^BEST

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Asa cum am spus si in proiect, mi-am propus sa recrutez moderatori in masa pentru a mari activitatea pe forum si pentru a dezvolta comunitatea, astfel ajungand la un nivel superior.

Incepand de prin 2015 pana in prezent, staff-ul forumului nu a mai fost unul bine pus la punct si asta insemnand lipsa moderatorilor si inactivitatea celor cu grad. Nu toti, ci o parte. Datoria faptului ca unii membri au muncit si au avut o functie egala cu restul si in timp acestia au avansat datorita continuarii prestarii muncii lor, ceilalti s-au retras datorita acestui motiv. Un motiv pe care eu si multi altii il consideram banal. Daca omul a muncit, si-a dedicat timp si a dovedit ca merita o avansare, de ce nu i-am acorda aceasta sansa? Daca ceilalti nu au primit aceasta sansa, nu era mai bine sa demonstreze administratorilor ca se inseala si ca si ei merita? Retragerea pe acest motiv nu este una gandita limpede, ci din invidie.

Prin urmare, fiind o comunitate cu un numar considerabil de membri, dorim sa recrutam un staff capabil, cu experienta, activ si sociabil.

Ce cautam?

Moderatori

Pentru a va afla sarcinile si categoriile ce trebuie sa le administrati, CLICK AICI !!

Model:

•  
  • Varsta:
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?:
  •  
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?:
  •  
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?:
  •  
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?:
  •  
  •  

Super-Moderatori

Pentru a obtine aceasta functie trebuie sa detineti deja functia de Moderator, sa aveti vechime cu aceasta si activitate.

Model:

• Nume real (nume, prenume):DA^_^BEST
  •  
  • Varsta:20
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului.Ro sau in alta comunitate?:yes
  •  
  • Stiti ce ar trebui sa faca un SM, ce sarcini are?:
  •  
  • De cat timp aveti functia de Moderator?:evry time
  •  
  • Ati ajutat membrii comunitatii pana acum la categoria moderata de dvs., dar si in afara acesteia?:yes
  •  
  • Cu ce ati contribuit/ajutat la dezvoltarea comunitatii?:of course
  •  
  • Sunteti constient ca obtinand functia de SM va trebui sa frecventati tot forumul?:yes
  •  
  • Aveti propuneri ce ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?:yes
  •  

Va asteptam cu Reply ! Inainte de Reply asigurativa ca aveti activitate/indepliniti conditiile !

The super best player 

1.           win the champioun of the best player
  2.           the favirets player and friend of mariann
  3.          and i am  the firs ^1^

OFFLINE   Da^_^BEST

Da^_^BEST

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Ce cautam?

Moderatori

Model:

•  
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?:nu
  •  
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?:yes
  •  
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?:yes
  •  
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?:of course
  •  
  •  

Super-Moderatori

Model:

•  
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului.Ro sau in alta comunitate?:nu
  •  
  • Stiti ce ar trebui sa faca un SM, ce sarcini are?:yes
  •  
  • De cat timp aveti functia de Moderator?:evry time
  •  
  • Ati ajutat membrii comunitatii pana acum la categoria moderata de dvs., dar si in afara acesteia?:yes
  •  
  • Cu ce ati contribuit/ajutat la dezvoltarea comunitatii?:of course
  •  
  • Sunteti constient ca obtinand functia de SM va trebui sa frecventati tot forumul?:yes
  •  
  • Aveti propuneri ce ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?:
  •  

The super best player 

1.           win the champioun of the best player
  2.           the favirets player and friend of mariann
  3.          and i am  the firs ^1^

OFFLINE   bLaNq

bLaNq

-= Administrator =-

• Administrator
  • 88 posts
  • LocationSlatina

BEST, daca chiar te interesa sa faci o cerere si sa primesti un grad si din cate am citit eu prin acea cerere tu ai sustine in mod indirect ca nu esti roman si ai fi englez (cred, cel putin ai vorbit in engleza 2-3 cuvinte de clasa I-a) puteai sa traduci din romana in engleza intrebarile din model si sa dezvolti ideile.

Din punctul meu de vedere o persoana ca tine nu are ce cauta intr-un staff datorita lipsei de interes.

RESPINS !

• HdbL likes this

OFFLINE   HdbL

HdbL

Banned

• Banned
  • PipPipPip
  • 67 posts
  • LocationBuzău - Breaza

Nume real (nume, prenume): Radu Catalin Andrei

Varsta: 23

Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?: Da, alta comunitate

Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Da, prin topicuri atractive si un respect pentru cei noi veniti

Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Deci, stiu ca n.am respectat regulile, dar daca o sa primesc acest grad activitatea mea o sa sporeasca foarte mult.

Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: Probabil daca o sa primesc acest grad activitatea si posturile mele o sa fie ceva malefic :*

Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?:

Posted Image

OFFLINE   bLaNq

bLaNq

-= Administrator =-

• Administrator
  • 88 posts
  • LocationSlatina

Lipsa de respect fata de noi, asa caracterizez eu cererea ta !

Toti vorbiti, toti vreti grade, niciunul nu faceti nimic pana sa le primiti dar dupa toti spuneti ca va schimbati .

Crezi ca e important acel grad? Crezi ca te schimba cu ceva?

Aici toata lumea e egala indiferent de gradul pe care il detine, trebuie sa demonstrezi ca ajuti comunitatea cu posturi utile, activitate cand si unde trebuie !

Degeaba ai 1000 de posturi daca sunt facute 950 inutil, intelegi ?

Pe langa toate astea, nici macar modelul nu e complet iti lipsesc si 2 intrebari daca nu ma insel, 2 am vazut ca lipsesc sigur.

Cand o sa demonstrezi ca intr-adevar poti face ceva pentru aceasta comunitate si ma refer la FAPTE nu VORBE, te accept cu bratele deschise fara a comenta nimic, pana atunci sunt n argumente pentru care nu poti primi functie .

RESPINS 

• HdbL likes this

OFFLINE   chipset

chipset

Admin PUB

• Admin Server
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationValcea
  • Nume real (nume, prenume): Danculescu George Antonio
  •  
  • Varsta: 19
  •  
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate CsTineretului sau in alta comunitate?: Da,am mai detinut si pe aceasta ,dar pe vechiul forum
  •  
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Da,prin topicurile pe care le voi posta
  •  
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Cat de cat.
  •  
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: Nu stiu exact 40-45 ,cam asa
  •  
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Nup.. Am 85+
  •  
  •  

OFFLINE   bLaNq

bLaNq

-= Administrator =-

• Administrator
  • 88 posts
  • LocationSlatina

Cand o sa postezi topicurile alea, ma anunti si pe mine, cand faci minim 300 de mesaje, la fel, ma anunti si pe mine si cand o sa activezi profund pe o anumita categorie nu " cat de cat ", idem, ma anunti, momentan nu am ce alege din cererea aia facuta de tine.

RESPINS

OFFLINE   mDL

mDL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

★ Nick :mDL
★ Varsta (+primele 7 cifre CNP) :14
★ De cand jucati CS :8 ani
★ Experienta ca Admin :???
★ Gradul dorit :???
★ Ore jucate (link gametracker) :66 ore(steam)
★ ID Y!M :nam
★ ID Skype :nam
★ ID Steam :STEAM_0:0:1970039722
★ FaceBook (link your Profile) :https://www.facebook.com/colea.palma
★ De unde ai aflat de ZM.CsTineretului.Ro?:https://servere-cs.f...nter-strike_1.6.
★ Donati pentru grad? :daca este nevoie.
★ De ce doriti admin? :sa scap de codatii

OFFLINE   LemoN

LemoN

Moderator

• Moderator
  • 360 posts

★ Nick :mDL
★ Varsta (+primele 7 cifre CNP) :14
★ De cand jucati CS :8 ani
★ Experienta ca Admin :???
★ Gradul dorit :???
★ Ore jucate (link gametracker) :66 ore(steam)
★ ID Y!M :nam
★ ID Skype :nam
★ ID Steam :STEAM_0:0:1970039722
★ FaceBook (link your Profile) :https://www.facebook.com/colea.palma
★ De unde ai aflat de ZM.CsTineretului.Ro?:https://servere-cs.f...nter-strike_1.6.
★ Donati pentru grad? :daca este nevoie.
★ De ce doriti admin? :sa scap de codatii

Cer :tc aici. Cred ca mDL voia sa faca cerere de admin pe unul dintre serverele comunitatii.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users