Jump to content

Welcome to CsTineretului.Ro @ Since 2016 !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[ Acceptat ] Cerere Grad An3T54.

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

OFFLINE   An3T54.

An3T54.

Newbie

• Members
  • PipPipPip
  • 288 posts
  • LocationTargoviste
  • Joc preferat:SA:MP
  • Detinator Server CS:da
 Nume real : Flavius Stefan
 Nick CS : An3T54.
 Varsta (+ primele 7 cifre CNP) : 15, 1990504
 Y!M : designer_stefan
 Steam ON/OFF (+ ID) : OFF.
 Vechime in comunitate : Am mai jucat pe aceasta comunitate, dar m-am certat cu unul dintre stafful acestui forum si am luat ban. Unii ma stiu, unii nu.
 Numar mesaje : Deocamdata 1, dar le voi face. 
 Ce rank doresti ? : Moderator
 Ai mai detinut o functie pe alte comunitati? (daca da, intrati in detaliu fara nume) : Da, am mai fost administrator pe un forum din Parteneriate (Pla**ec*ci) . Stiu cu ce se mananca, si am experienta in I.P.B.
 Experienta in domeniu : Foarte mare, va garantez.
 Care este motivul pentru care doresti grad ? : Nu vreau sa spun ca doresc grad pt. ca voi ajuta forumul bla bla bla, este clar ca asta voi face (sau mai bine zis incerca) sa ajut forumul intr-un fel sau altul. Eu as putea aduce un plus forumului, prin seriozitatea si experienta mea.

PS: CreaTion, adauga-ma pe skype, flahbi, si daca vrei sa-ti demonstrez ca voi face posturile, imi dai moderatorul dupa ce le fac.

• An3T54. likes this

Posted Image

OFFLINE   VII

VII

Manager Dr. Server

• Super Moderator
  • 114 posts
  • Reputatie:C.I.A
  • LocationBucuresti
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:nu
Eu aș putea, eu o să fac, eu o să dreg.
Ok, să vedem ce o să dregi. Știi că ce se dă, tot la fel de ușor se și ia. Am dubii, dar ofer o șansă.
PRO de la mine. :)

76561198205146049.png

OFFLINE   MariaNN #.

MariaNN #.

Reseller autorizat Krond

• Fondator
  • 942 posts
  • LocationUK.
  • Joc preferat:CS: GO

Alte pareri ?

Skype: aqa_fasts   

// LoTTo  :)                                                                                                                                         

i2_Hfn.gif                                                                                                                                                                                                                                                                banner.jpg                                                                                                                                                                           76561198060612541.png                                                                                                             

imggggggggg.gifimggggggggg.gif

OFFLINE   Pompiliu

Pompiliu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 52 posts
  • Joc preferat:CS 1.6
  • Detinator Server CS:nu

Eu nu te-am vazut pana acum pe comunitate...

Pompiliu  B-)   B-)   B-)   B-)  

OFFLINE   MariaNN #.

MariaNN #.

Reseller autorizat Krond

• Fondator
  • 942 posts
  • LocationUK.
  • Joc preferat:CS: GO

Cautam Staff activ si cu experienta. Esti singurul care a facut acest topic si s-a apucat de treaba. Vad post-uri de la tine si implicare. Sper sa nu ne dezamagesti.

Intra AICI si la sectiunea "Regulament General" sa nu avem probleme. (De asemenea activitatea este importanta). Succes !

:acceptat :tc

Skype: aqa_fasts   

// LoTTo  :)                                                                                                                                         

i2_Hfn.gif                                                                                                                                                                                                                                                                banner.jpg                                                                                                                                                                           76561198060612541.png                                                                                                             

imggggggggg.gifimggggggggg.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users